شاپرک سیر آریا

02186052108
02186052159
ویزای امارات
emirate

اخذ ویزای امارات

جهت اخذ ویزای امارات باید شرایط دریافت ویزای امارات را که در ادامه توضیح می دهیم داشته باشید. ویزای امارات در انواع ویزای توریستی امارات، ویزای تحصیلی امارات، ویزای تجاری و ویزای کاری امارات صادر میشود. به طور کلی دریافت ویزای امارات کار دشواری نیست، به خصوص ویزای توریستی امارات برای ایرانیان شرایط دشواری ندارد. ویزای توریستی امارات به صورت سینگل و مالتی صادر میشود. با اخذ ویزای امارات به صورت یکبار ورود تنها یکبار میتوانید به امارات وارد شده و تا پایان مدت ویزا در آنجا بمانید. اما با دریافت ویزای چندبار ورود امارات می توانید برای تعداد نامحدود بدون نیاز به اخذ مجدد ویزا وارد کشور امارات شوید.برای سفر به امارات نیاز به ویزای امارات دارید و باید چند روز قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا کنید لذا شما میتوانید از طریق آژانس هواپیمایی شاپرک سیر مراحل اخذ ویزای امارات را به راحتی طی کنید.

شرایط اخذ ویزای امارات به شرح زیر می‌باشد:

دختران زیر ۱۸ سال تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند برای اخذ ویزای امارات به صورت انفرادی اقدام کنند. آقایان زیر ۱۸ سال برای دریافت ویزای امارات به صورت انفرادی، ملزم به ارائه ی شناسنامه پدر و مادر خود هستند. اگر از هر فرودگاهی غیر از فرودگاه امارات (ابوظبی، شارجه و …) به امارات وارد می‌شوید، باید در فرم درخواست اخذ ویزای امارات افسر ویزا را از این مسئله آگاه کنید. با توجه به اینکه اعتبار ویزای توریستی امارات ۱۴ روز معتبر است، اگر بنا به هر دلیلی بیشتر از ۱۴ روز در امارات اقامت داشته باشید مشمول جریمه می شوید. داشتن بیمه نامه مسافرتی کشور امارات برای متقاضیان ویزای امارات الزامیست. (این بیمه نامه بایستی توسط کشور امارات و از طریق کارگزاران معتبر ویزای امارات صادر شود) صدور ویزای امارات برای آقایان زیر 50 سال مجرد از سر گرفته شد. بر طبق این اطلاعیه آقایان مانند سابق می‌توانند برای دریافت ویزا و سفر به امارات اقدام کنند.

انواع ویزای امارات یا ویزای امارات:

ویزای توریستی امارات: ویزای توریستی امارات که به‌صورت ویزای الکترونیکی امارات برای صادر می‌شود و معمولا به صورت گروهی رزرو می شود؛ اما امکان دریافت آن به صورت انفرادی نیز وجود دارد. ویزای تحصیلی امارات: آن دسته از افرادی که قصد تحصیل در امارات را دارند می بایست برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنند. ویزای کاری امارات: افرادی که دارای پیشنهاد شغلی در امارات و از سوی کارفرمای مورد نظرشان هستند صادر می‌شود و نیازمند دریافت مجوز از وزارت کار امارات می باشند. ویزای ترانزیت امارات (ویزای فرودگاهی امارات) : افرادی که برای رسیدن به مقصدی دیگر ملزم به عبور از امارات هستند می بایست ویزای ترانزیت دریافت کنند. ویزای تجاری امارات مختص تجار، مدیران عامل شرکت ها و صاحبان کسب و کارها می باشد. انواع ویزای توریستی امارات هزینه ویزای توریستی امارات ممکن است متفاوت باشد. ویزای توریستی عادی: با ویزای توریستی عادی، می‌توانید به مدت 2 هفته در امارات اقامت داشته باشید. ویزای توریستی یک‌ماهه: با اخذ ویزای 1 ماهه ی امارات می‌توانید از 1 تا 30 روز در امارات اقامت داشته باشید. ویزای توریستی یک‌ماهه چند بار ورود: با اخذ این نوع ویزای امارات شما می‌توانید در طول یک‌ماه هر چند بار که بخواهید به امارات رفت و آمد داشته باشید. ویزای توریستی سه‌ماهه: با اخذ این نوع ویزای امارات شما می‌توانید از 1 تا 90 روز در امارات اقامت داشته باشید. ویزای توریستی سه‌ماهه چند بار ورود: با اخذ این نوع ویزا شما می‌توانید در طول سه ماه هر چند بار که مایل باشید به امارات رفت و آمد داشته باشید.

مدارک جدید ویزای امارات

صویر صفحه اول پاسپورت تصویر کارت ملی تصویر شناسنامه عکس بیمه نامه مسافرتی (ویژه پوشش هزینه های درمان مبتلایان به کرونا) پاسخ منفی تست کرونا به روش PCR (در 24 یا 48 ساعت قبل از پرواز باید اخذ شده باشد)

مدت زمان جوابدهی به ویزای امارات و اعتبار آن

ویزای امارات به دو صورت صادر می‌شود: عادی و اضطرای. مبنای محاسبه روزها، یک روز پس از ارائه و ارسال مدارک است و باید تعطیلات رسمی کشور و تعطیلات سفارت را هم به آن اضافه کنید. هرکدام از ویزاهای دوبی از زمان صدور 2 ماه معتبر می‌باشند. پس از ورود به کشور امارات اعتبار ویزا بر اساس درخواست اولیه و نوع ویزا خواهد بود. نکات مهم ویزای امارات در صورت مردود شدن ویزای امارات از سوی مرکز صدور ویزای امارات، مبلغ ویزا قابل برگشت نیست! در صورت عدم بازگشت مسافر و یا بروز هرگونه خسارت و تعلق جریمه، پرداخت کلیه‌ی جریمه‌ها بر عهده‌ی مسافر می‌باشد. کشور امارات به افراد زیر 18 سالی که تنها سفر کنند، ویزا نمی‌دهد.

دلایل ریجکت شدن ویزای امارات

درخواست ویزای امارات آنلاین است و نیاز به حضور فیزیکی فرد متقاضی نیست. کافی است مدارک را به کارگزار تحویل داده و منتظر نتیجه نهایی که اخذ ویزا یا رد درخواست ویزای شماست، باشید. اداره مهاجرت امارات نیز مانند کشورهای دیگر دلایل خاصی را برای ریجکت کردن درخواست متقاضیان دارد که در اینجا به مهمترین دلایل رایج رد شدن درخواست ویزای امارات اشاره خواهیم کرد: اگر شخص درخواست‌کننده ویزا، اقامت کشور امارات را در گذشته دارا بوده و بدون هماهنگی با مسئولان خاک کشور را ترک کرده باشد برای آن که درخواستش مورد قبول واقع شود باید به قسمت مهاجرت امارات رفته و دلایل ترک کشور را برای آنها ارائه کند. اگر شخص درخواست‌کننده ویزا دارای سوابقی که دال بر مجرم بودن، تقلب، کلاهبرداری یا داشتن دوران محکومیت در خاک امارات باشد، درخواست ویزای او ریجکت خواهد شد. اگر در گذشته شخص متقاضی ویزای توریستی امارات را دریافت کرده و در مدت تعیین زمان شده به آن کشور سفر نکرده باشد، باید به آژانس یا کارگزار اطلاع دهد تا مدارک قبلی از پرونده اش پاک شود. زیرا احتمال رد شدن درخواست بعدی شخص متقاضی بسیار بالا است. اگر متقاضی ویزای امارات موفق به دریافت ویزای کار شده ولی در مدت زمان مقرر وارد خاک این کشور نشده باشد، باید به آژانس هواپیمایی یا کارگزار اطلاع داده تا مدارک قبلی در اداره مهاجرت امارات پاک شود، زیرا احتمال ریجکت شدن درخواست بعدی او بسیار زیاد است. اگر در مدارک شخص درخواست‌کننده خط‌خوردگی در نام، شماره پاسپورت یا کدها وجود داشته باشد درخواست او رد خواهد شد. اگر عکس شخص متقاضی واضح نباشد سیستم آنلاین سفارت آن عکس را نخواهد پذیرفت و موجب ریجکت شدن شخص متقاضی خواهد شد. در صورت داشتن ویزای معتبر و اقدام مجدد برای ویزا در همان بازه زمانی، درخواست متقاضی رد خواهد شد. مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی برای ارائه به اداره مهاجرت امارات ضروری بوده و در صورت عدم ارسال آنها شانس رد شدن درخواست افزایش خواهد یافت. افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۷۰ سال در صورتی که به تنهایی اقدام به درخواست ویزای توریستی امارات نمایند، به احتمال زیاد ریجکت خواهند شد. جهت اطلاعات بیشتر راجع به اخذ ویزای امارات با کارشناسان ما در شاپرک سیر در تماس باشید.